Аматорська аналітика: україно-російська війна

Спочатку я хотів написати величезну аналітичну статтю, з детальним аналізом інтересів різних економічних, політичних та військових гравців в україно-російській війні, що зараз триває (великі статті дуже люблять алгоритми пошукових систем). Та коли я склав таблицю інтересів, що по вертикалі містила понад 15 суб'єктів, а по горизонталі біля 10-ти узагальнених сфер інтересів, - зрозумів, що їх аналіз навряд хтось заставить себе прочитати повністю. У результаті, лінь, як завжди, перемогла і я напишу лише свої висновки.

  1. У сильній економіці України зацікавлені усі, окрім Російських політичних та економних еліт. Для одних російських еліт - це буде доказ їх неспроможності ефективно керувати Росією. Для інших - невигідний та сильний конкурент з набагато вищим потенціалом, незважаючи на менші природні ресурси.
  2. У сильній економіці Росії зацікавлені усі, окрім колективної світової безпеки (NATO). Це зумовлено схильністю Росії до варварської поведінки, розвинена економіка якої дасть їй ресурси для створення нових загроз. Росія, як торговельний партнер, а особливо - як ринок збуту, представляє інтерес як для світової економіки, так і для економіки України.
  3. На культурну сферу України начхати усім, окрім культурних еліт України (що природно) та культурних еліт дійсно братніх народів. Ситуативно, як інструмент інформаційної боротьби , на даний момент українська культура представляє інтерес для український політичних еліт.
  4. Культурна сфера Росії, як інструмент експансії Русского мира, несе безпосередню загрозу колективній безпеці. З гуманітарної ж точки зору, якщо в Україні на культурну сферу усім, окрім культурних еліт, - начхати, то у Росії - усім насрати.
  5. У мілітарній могутності України зацікавлені усі, окрім Росії. Причому, причиною цього інтересу є саме потенційна загроза від дикої Росії.
  6. У мілітарній могутності Росії не зацікавлений ніхто, окрім політичних еліт самої Росії.
  7. Серед тих, хто приймає рішення у Росії, в україно-російській війні зацікавлені виключно політичні еліти. Це зумовлено бажанням зберегти владу, бо, як уже було сказано, економічні успіхи України наочно продемонструють їхню нікчемність як керівників держави. З урахуванням цього, політичні еліти Росії зацікавлені у максимальному затягуванні збройного конфлікту для економічного знищення України.
  8. Переважна більшість російського народу - схильна до колективізму біомаса, що неспроможна самостійно генерувати раціональні ідеї і потребує вождя.
  9. Через постійну загрозу світовій колективній безпеці, політичні еліти Європи та США зацікавлені у знищенні Росії як супердержави. З цієї точки зору, війна, у яку сама втягнула себе Росія - ідеальні обставини. Подібна ситуація вже мала місце в історії, але оскільки Росія здавна фальсифікувала власну історію, вчитися на ній її політичні еліти не спроможні. Ця ситуація - втягнення СРСР у гонитву озброєння та війну в Афганістані, що призвело до катастрофічного падіння економіки совка. Росія зараз сама затягує зашморг на своїй шиї.
  10. NATO, хоча і зацікавлене в остаточній перемозі України, також зацікавлене у затягуванні військового конфлікту та економічних санкцій, задля максимально можливого послаблення військового потенціалу Росії, як джерела загрози світовій безпеці. З урахуванням цього, не вартує розраховувати на військову допомогу від країн NATO більшу, ніж необхідно для замороження ситуації. Знищення Росії, як супердержави, теж є прямим інтересом України. Проблемою є те, що ми платимо за це життям і здоров'ям наших громадян. Та при даному розкладі сил та можливостей у нас немає іншого виходу.

Якщо ситуація не переламається, на реальну ефективну допомогу ми можемо розраховувати лише від таких братніх народів, як поляки, литовці, латиші, естонці, білоруси, чехи, словаки та інших, що ще не встигли забути варварське обличчя Русского мира.

Додати новий коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки.