Громадянська непокора

Ви ніколи не задумувались, наскільки абсурдно звучить вираз "Акція громадянської непокори"? Приблизно так само абсурдно, як "Акція непокори користувача своєму смартфону", чи "Акція непокори сервісу доставки піци".

Про яку взагалі покору може йти мова, якщо те, що ми по старій звичці називаємо "влада", є сервісом, що забезпечує виконання адміністративних функції.

Чи може Ви дотепер сакралізуєте "владу"? Тоді проспіться, чи ще раз вдартесь в сосну! Бо епоха "помазанників божих", які непідзвітні взагалі нікому, бо їх "призначив" Бог,- давно минула. До речі, так само, як і підданих.

Владою є народ! А президент - голова виконавчої адміністрації, Верховна рада - орган законодавчої адміністрації, а щодо т.з. "місцевої влади" - взагалі немає сенсу говорити.

І це необхідно зафіксувати у Конституції. Зафіксувати і з першого класу усім майбутнім поколінням пояснювати, що Україна - республіка, а ми - громадяни!

І забудьте слово "губернатор"! В Україні немає "губЄрЄнь"! Є, хіба, напівграмотні журналісти, що дуже люблять писати про "губернаторів".

Ви - не піддані! Ви - громадяни!

Додати новий коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки.