«Краса гри» та «ручні песики»

Поки народ тішиться «красою гри» з опускання партії радикального Вилоносця (ні, я ні у якому випадку не стверджую, що цього непотрібно було робити, навіть навпаки), рекомендую прихильникам «великих партій» сісти в дзадзен (кому важко – можете підкласти подушку під 5-ту точку), закрити очі, врівноважити дихання, відігнати суєтні думки та помедитувати ось над чим:

 • дана акція у стінах парламенту - продовження ряду заходів по дискредитації політичних опонентів (підказка: акт перший відбувся у Мукачево);
 • міністри та інші «головні» - ланцюгові пси;
 • кадри, котрі, як відомо, «вирішують усе», підбираються не з «кращих з кращих», а з «ручних песиків», що ми і спостерігаємо (і дивуємося) вже тривалий час;
 • якщо прокуратура спроможна на організацію хоча б таких замовних операцій, тоді чому майже за два роки не відкрито кримінальних справ та не проведено арештів різної ригівської наволочі та їх шісток?
 • Особливо сконцентруйтесь на останньому пункті.

  Зробіть глибокий вдих та повільний видих. Повільно в умі перерахуйте всі партії, які вам вдасться пригадати. Відкрийте очі. Не лише фізичні, але й інші, внутрішні. Ось ці інші, постарайтесь більше ніколи не закривати.

  І, якщо хтось, випадково, забув: РЕВОЛЮЦІЯ НЕ ЗАКІНЧИЛАСЬ !!!

  Додати новий коментар

  Фото Капча
  Введіть символи з картинки.