Правоохоронні органи, або чому A.C.A.B.

Минулого року, під час Революції Гідності, коли мєнти поховались під плінтуси, а ГеБешніки робили вигляд, що їх взагалі немає, охороною порядку займалась самоорганізовані, переважно неформальні, структури, у які об'єднувалися громадяни. І, що не можуть не визнати навіть самі мєнти, рівень злочинності знизився майже до нуля, з автошляхів зникли водії у стані алкогольного сп'яніння та інше бидло, що вважає за ному нехтувати правилами дорожнього руху та іншими суспільними угодами.

Тобто, маємо парадокс: складається враження, що "правоохоронні органи" не захищають громадян, а навпаки - захищають виродків, надаючи їм можливість порушувати як юридичні так і природні права інших громадян.

До речі, якщо хтось забув, то нагадую, що ні одна істота у погонах з великими зірочками не протиставилися системі, підтверджуючи їй свою рабську вірність. Особливо хорошим фоном для оцінки їх мотивів та поведінки служать масові епізоди зради їх колег на нині окупованих рашистами територіях.

Які напрошуються висновки?

Сумні та брутальні: усереднений мєнт, на органічному рівні, ненавидить Україну, демократичні цінності та свободу, не має жодного почуття обов'язку перед суспільством та розглядає службу я бізнес. Причому, він готовий за будь-яку ціну захищати цю систему, котра дає йому можливість безкарно чинити насильство та отримували брудні гроші, незважаючи на те, що він постійно змушений цілувати сідниці такому ж виродку старшому по посаді та ділитися з ним. Винятки, які, таки, є лише підтверджують правило.

І така ситуація буде доти, поки не пройде реальна реформа на всіх рівнях, після якої правоохоронні органи концептуально перестануть бути механізмом апарату насильства, а сама влада - апаратом насильства. Так буде доти, поки структуру не очолять нові кадри, котрі не всмоктали корупцію з молоком матері. Так буде доти, поки народ не почне контролювати владу та її механізми, а не навпаки.

А такі як я, завжди будуть дивитися на тих, хто працює у МВС у 2013-2014 рр. і не підтримав Революцію Гідності як на ...

Додати новий коментар