Про учня, проротсво та смерть Михайла Нечая

До написання даного тексту мене спонукали спекуляції довкола відомого мольфара Михайла Нечая, якими кишать різноманітні блоги та інформаційні ресурси. Найчастіше спотворено висвітлюють три теми: передача сили (посвяти), пророцтво долі Януковича та мотиви вбивства самого мольфара.

Учень
Наскільки мені відомо, мольфар Михайло Нечай не передав нікому свою силу у повній мірі. Наголошую: єдиного спадкоємця сили не було! У приватних розмовах, він сам неодноразово наголошував, що немає відповідного кандидата, на якого йому б вказали трансцендентні сутності. Ймовірно, що були учні, які отримали знання/посвяти у окремих галузях (травництво, знахарство, тощо).

Пророцтво долі Януковича
Легенда розповідає, що мольфар Михайло Нечай, буцімто, 25.02.2010 сказав, що якогось пана, якого у цей день висвятили на царя, вб'ють через 3 роки.
По-перше, Михайло Нечай не був ні простакуватим дурником, ні відірваним від Світу, ні "божим одуванчиком". Він був повністю обізнаний зі всіма подіями, що відбувались в Україні і Світі, та адекватно їх оцінював.
По-друге, історію про самотнього старого у гуні, який розказував водію про майбутнє, лише згодом почали пов'язувати з відомим мольфаром.

Вбивство мольфара
Появилося маса публікацій, у яких натякають, чи прямо стверджують, що вбивство Михайла Нечая було замовним, організоване спецслужбами і т.д.
Михайло Нечай був убитий 15.07.2011 психічно хворим чоловіком, що вже неодноразового вчиняв вбивства раніше, та проходив тривале лікування у закритих режимних закладах. Між його звільненням із спеціалізованого закладу та вбивством мольфара минуло зовсім небагато часу. Даний індивідуум є душевно хворим окультистом, що, у певних колах, колись був відомим під псевдонімом Сталкер. Ті, хто з ним колись перетиналися, характеризують його як досить сильного екстрасенса з неврівноваженою психікою. Також, Сталкер цікавився баєвими мистецтвами, зокрема ножовим боєм, і, ймовірно, досягнув певного успіху.
Усі твердження про замовне вбивство Михайла Нечая - маячня!. Мотиви вбивства були релігійні, або окультні. Не виключено, що вбивця мав намір заволодіти силою мольфара.

P.S.
Вступати у полеміку з будь-ким, стосовно написаного вище, не маю наміру.

Tags: 

Додати новий коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки.