Сігніфікатор у мантичних прктиках Таро

Сігніфікатор – карта що символізує особу (кверента), стосовно якої отримується інформація. Є багато способів вибору сігніфікатора. Не всі розклади використовувати сігніфікатор, та декілька популярних, такі як «Кельтський хрест», не можуть обійтися без них, незважаючи на те, що ця карта призначена лише для концентрації уваги і не використовується при трактуванні.

Не існує правильного чи неправильного способу вибрати сігніфікатора. Один з традиційних способів полягає у використанні аркану «Маг» для чоловіків і «Жриця» - для жінок. Ви також можете вибрати карту на підставі зовнішнього вигляду людини. Жезли - для блідої шкіри, світлого волосся та блакитних очей. Чаші - для особи з легкою та середньою смуглістю шкіри, каштановим волоссям та блакитними або карими очима. Мечі - для оливкової шкіри, темного волосся та світлих очей. Пентаклі - для кверента з темною шкірою, темним волоссям і темними очима.

Ще один традиційний спосіб вибрати сігніфікатора – на підставі зодіакального знаку. Вогняні знаки «Овен» , «Лев» та «Стрілець» відповідають жезлам. Водяні «Рак», «Скорпіон» і «Риби» - чашам. Мечі підходить для повітряних знаків «Близнюки», «Терези» і «Водолій». «Телець», «Діва» та «Козеріг» - знаки стихії землі, якій відповідають пентаклі.

Окрім зовнішності і зодіакального знаку, ви також можете вибрати сігніфікатор на підставі оцінки особистості. Це може бути як індивідуальна самооцінка кверента, так і ваше сприйняття персони. Жезли - для пристрасних та енергійних людей. Чаші - для емоційних і творчих особистостей. Якщо індивідуум є інтелектуальною і логічною особою – найкраще підходять мечі. Пентаклі уособлюють прагматичну та практичну людину.

Фігура карти вибирається у залежності від віку. Дитина або молода жінка - паж. Молодий чоловік - лицар . Зріла жінка – королева. Зрілий чоловік, відповідно, - король.

Основним недоліком перелічених методів є вилучення вибраних карти з участі у розкладі та трактуванні. Через це деякі розклади були спеціально розроблені так, щоб сігніфікатор приймав участь у оцінці ситуації.

Інший спосіб полягає у виборі випадкової карти. Просто перетасуйте колоду і візьміть верхню карту. За допомогою цієї карти можна оцінити яку роль відводить собі кверент у ситуації. Якщо кверент не знайомий з Таро, ви можете дозволити йому чи їй самостійно вибрати свій власний сігніфікатор. Цей метод дає уявлення у тому, як особа сприймає саму себе.

У практиці не обов’язково обмежувати себе вищеописаними методами. Експериментуйте з використанням цих методів самостійно, доки не знайдете ті, які, на вашу думку, дають найкращий результат.

Додати новий коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки.