святА мЄстА пустА нЄ бИваЄт

Що потрібно зробити, щоб виродки всіх мастей зарубали собі на носі, що свобода здобувається народом не для того, щоб звільнити майданчик для їхніх вузьколобих доктрин, амбіцій чи бізнесу? Свободу народ здобуває виключно заради неї самої, заради створення простору свободи як речі у собі.

Ще не встиг охолонути камінь на Майдані від вогнищ, як різні виродки, керуючись принципом "святА мЄстА пустА нЄ бИваЄт", неначе шакали, накинулися окупувати те, що народ здобув своїми потом та кров'ю.

І хто тільки не претендує помітити своїми фекаліями цей простір: і різноманітні ...істи, і бандюки, і ревні вірні всіх видів та мастей разом з своїм попами, волхвами, шаманами, і гоміки всіх висмоктаних з е-е-е... пальця ідентичностей, і бИзнесмени всіх калібрів. Мабуть, щоб перерахувати усе це кодло у повній мірі доведеться потрати декілька годин.

...

Ви всі, що спите і бачите як ви, сволота, стаєте на чолі народу і ведете його своє світле майбутнє, цьому народу на$%& непотрібні. Ви всі, "народні" лідери, фанатики, самопроголошені еліти та інтелектуали з IQ=~75%, ідеологи - швидко вишикувалися і очистили пейзаж від своїх тупих мармиз. І швидше, бо можете не встигнути добігти до аеропортів.

Додати новий коментар