Терорист №1

Мабуть, якщо б я був росіянином, я б прагнув падіння путіновського режиму не менше, якщо не більше, ніж прагну зараз. І "вата" була б моїм ворогом не менше, ніж зараз.

Ну, це, звичайно, якщо б я був патріотом...

Бо не може патріот спокійно сприймати ситуацію, коли його країна контролюється виродком, який невпинно веде її до повного краху. Не може патріот, чи не найбагатшої на ресурси країни, миритися з тотальним жебрацтвом та невіглаством, у якому живе його нація.

Не може християнин, чи сповідник будь-якої іншої релігії, миритися з деградацією Церкви та повним перетворенням її на диктаторську підстилку.

Не може вільна, мисляча людина спокійно спостерігати за деградацію суспільства, коли у ватних мізках його народу проростають ганебні ідеї, які вже маже століття тому були усвідомлено поховані цілим цивілізованим Світом. Не може цивілізована людина вважати рабство - чеснотою і не прагнути знищити того, хто намагається це рабство утвердити.

Істинний патріот ніколи не погодиться віддати свою націю та землю на поталу виродку та терористу, котрий відкинув його націю на маргінес цивілізації.

Невже в Росії майже не залишилось патріотів?

Додати новий коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки.