Вибори 2015

Коли бачиш на білбордах та сітібоксах політичну рекламу деяких партій, що висувають своїх кандидатів до місцевих рад, ненароком виникає питання, чи це дійсно вибори депутатів міської та обласної ради? Тут йдеться і про порятунок Країни, і про контрактну армію, і про справедливі тарифи (до речі, хто не знає: тарифи на електроенергію, тепло та газ затверджують зовсім не місцеві ради).
Коротше: вони «порішають» все!
Бідаки PR-щики… Мабуть їм не сказали… Чи це виборцям не сказали? Ну, мабуть, це не так важливо…
І зовсім не важливо, хто конкретно балотується. У принципі, достатньо бачити обличчя лідера, чиїм іменем, нерідко, партія і називається. Фактично, навіть ідея немає значення. До речі, а яка ідея? Підкажіть, бо я щось пропустив...
А ще, виявляється, незамінні люди, таки, є. Причому, вони незамінні не лише для своїх нинішніх політичних сил, а й раніше були незамінні у різних ПР, СДПУо та інших політичних чекпойнтах у своїй багатій політичній кар’єрі.
Взагалі, аналіз «історій успіху» кандидатів від партії та джерела її фінансування, переважно, розставляє всі крапки над і.
І ніколи не вартує забувати про те, що будь яка влада, не врівноважена компенсаційними механізмами, становить величезну небезпеку. А саме зраз ми стоїмо перед такою загрозою.

Додати новий коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки.