З Новим 2016 роком!

Не люблю Новий рік. Взагалі не люблю будь-які мітки на вічному колесі часу, що невпинно пролітає з Вічності у Вічність. І лише наша свідомість намагається закритися від неминучих змін панцирі ілюзії незмінної повторюваності.

Для мене кожна зарубка осі часу - момент, що заставляє мене підбивати підсумки та коригувати плани. Такі ми вже є: дробимо Єдине ціле. Але у цьому і наша сила, що невпинно штовхає у гору прогрес. Прогрес, у першу чергу, нашої свідомості.

Ми можемо скільки завгодно захоплюватися красою сфер, красою фракталів розгортання організмів та Золотим Перетином. Але, справжнім пам'ятником, який невпинно будує собі людство є прямі кути і прямі лінії, що гармонійно доповнюючи красу творінь Природи, та,одночасно, є свідченням перемоги над нею, перемоги Волі над Матерією, Волі над Вогнем, Повітрям, Водою та Землею.

Я не люблю не Лише Новий рік, але й день народження, іменини, межі сезонів і т.д. Не люблю, бо у ці моменти, з особливою гостротою, усвідомлюю, що мій час невпинно пересипається у клепсидрі, забираючи те, що буде і наповнюючи те, що було. А, разом з ним, відходить здоров'я, близькі, друзі... І, що, мабуть, найгірше - надії. А залишаються лише накреслені нами лінії та кути. Інколи, - у вигляді шрамів на душі, інколи, викреслюючи тріумфальні арки.

Та, усе ж, у мене є бажання. Бажання дуже егоїстичні. І, чи не основне з них - це перемога. Наша перемога.

Чому егоїстичне? Бо тоді я, нарешті, зможу чисто вимити руки, вдягнути білі рукавички і назавжди забути що таке політика.
А, поки, нас усіх чекає боротьба. Важка боротьба, як на видимих так і на невидимих фронтах.

Бажаю усім нам перемоги! Перемоги вже у 2016 році!

У першу чергу, бажаю нашим воїнам здобути перемогу та славу, не втрачаючи здоров'я та життя. Політикам - не втратити честь. Кліру - служити Богу. Науковцям - служити науці. Учителям та викладачам - формувати майбутнє нації. Комерсантам - конкуренції без корупції. Митцям - натхнення. Усім - міцного здоров'я. І, найголовніше, Гідності!

З Новим роком!

Додати новий коментар