Звернення активу Комітету Майдану Львівщини до депутатів Львівської обласної ради

Ми, актив Комітету Майдану Львівщини, котрий з першого дня Революції Гідності вів активну боротьбу з бандитським режимом Януковича, а його члени по сьогоднішній день надають найактивнішу допомогу українським воїнам, які захищають незалежність та цілісність нашої Країни на сході, закликаємо усіх небайдужих українців виявити свою громадянську позицію.

Ми не може надалі бути байдужими та спокійно спостерігати те, що відбувається з державою, а також те, як зневажаються цінності Революції, за які сотні громадян заплатили, і продовжують платити надалі, своїм життям та здоров’ям.

Не виконання найближчим часом високопосадовцями Української держави зобов’язань, що були ними публічно прийняті напередодні позачергових виборів, неминуче призведе до зростання тотального незадоволення та радикальних настроїв активної частини суспільства, наступних активних фаз Революції, що, можливо матимуть агресивний характер, унаслідок чого відбудеться наступна позачергова зміна влади в України з усіма відповідними наслідками.

Також, вертаємо увагу на проблеми у Львові й області, спричинені бездіяльністю прокуратури та інших вповноважених органів з питаннях розслідування ряду справ, пов’язаних із незаконними та антинародними діями представників правоохоронних органів підчас Революції, зокрема справи львівського «Беркуту».

Окрім цього, мусимо констатувати фактичну відсутність люстраційних процесів, у результаті чого чиновники режиму Януковича продовжують займати керівні посади у різних органах влади та державних підприємствах.

Просимо депутатів Львівської обласної ради підтримати наше звернення, а також скерувати його до Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України, з вимогою виконання високопосадовцями, зокрема Президентом України Петром Порошенком, прийнятих на себе зобов’язань та звернути увагу на вищезгадані проблеми у Львівській області.

Актив Комітету Майдану Львівщини

Додати новий коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки.