Різне

Як не бути йолопом

Інструкція для користувачів соціальних мереж.

Tags: 

Фотокласика

Нещодавно я здійснив свою мрію останніх років: відзняв фотоплівку старим, ще совковим, фотоапаратом ЗЕНИТ-122. Фотоплівку купив найдешевшу, яку вдалося знайти у Львові. Це - Kodak ColorPlus ISO 200. Взагалі, слід зауважити, що, окрім згаданої вище фотоплівки, знайти класичні фотоматеріали у магазинах - досить важко.

Не пробачай!

Розмірковуючи над причинами домінування у законодавчих та виконавчих органах осіб з незадовільним моральним та інтелектуальним рівнем, ...

ПДР для велосипедистів

3.8. Рух на велосипедах заборонено

Усе, що потрібно знати велосипедистам, можна можна видрукувати на одному аркуші. Проте, складається враження, що більшість велосипедистів не вважає за потрібне навіть прочитати цих декілька пунктів ПДР. Водії механічних транспортних засобів зобов'язані це знати апріорі.

Львівські велодоріжки

Учора товариш звернув мою увагу на безглузде улаштування велосипедної доріжки на проспекті Свободи біля Театру опери та балету у Львові. Велосипедна доріжка займає 3/4 ширини досить вузького тротуару. На смузі, що залишається, розміщені півсфери (для запобігання паркування бидла).

Сігніфікатор у мантичних прктиках Таро

II старший аркан Таро - Верховна Жриця

Сігніфікатор – карта що символізує особу (кверента), стосовно якої отримується інформація. Є багато способів вибору сігніфікатора. Не всі розклади використовувати сігніфікатор, та декілька популярних, такі як «Кельтський хрест», не можуть обійтися без них, незважаючи на те, що ця карта призначена лише для концентрації уваги і не використовується при трактуванні.

Юліанський чи Григоріанський?

Календар

Саме тоді, коли мова заходить про відзначення нерухомих свят Християнської церкви, ми найчастіше згадуємо про різницю між прийнятими різними християнським церквами календарі.

Про учня, проротсво та смерть Михайла Нечая

Медальйон (амулет), виготовлений Михайлом Нечаєм. Срібло.

До написання даного тексту мене спонукали спекуляції довкола відомого мольфара Михайла Нечая, якими кишать різноманітні блоги та інформаційні ресурси. Найчастіше спотворено висвітлюють три теми: передача сили (посвяти), пророцтво долі Януковича та мотиви вбивства самого мольфара.

Tags: 

Вибори 2014

Читати з екрану комп'ютера списки та узгодження кандидатів цих виборів необхідно на порожній шлунок. Це продовжить термін служби вашої клавіатури та відчутно зекономить кошти, витрачені на засоби для чищення оргтехніки.

Естафета - збір коштів для воїнів


Суть виклику - збір коштів в допомогу Українським Воїнам. Потрібно повторити обливання себе льодяною водою, запостити відео з цим та передати естафету іншим друзям. У разі невиконання виклику в 24-годинний термін - сума перерахунку має бути збільшена в 10 раз.

Сторінки