Прийдіть до тями!

Прийдіть до тями!
Це не бойові дії США у В'єтнамі 63-74 рр. на іншому континенті. Це - війна, що ведеться проти нашої держави, проти України! І всього лише за 1200 км від Львова (~15 годин) і за 700 км від Києва (~8 годин)! І це - якщо не згадувати про авіацію! Це - війна не з купкою дегенератів і за купку пасивних перегрімів Донбасу. Це війна з скаженим, морально деградованим монстром. Це війна з російським імперіалізмом. З монстром, який не знає моралі, не сприймає і не розуміє поняття свободи. З монстром, який хоче нас знищити як ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ. ВСІХ НАС! З монстром, який не зупиниться доти, доки його не зупинять. І це НАША ВІЙНА, за НАШУ КРАЇНУ, за НАШІ НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ, на НАШІЙ ТЕРИТОРІЇ, за НАШЕ МАЙБУТНЄ, за здобутки нашої РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ!
Може вам комфортніше буде воювати на руїнах своїх домівок ніж на території цих східних областей? Чи вас це не хвилює, бо для вас батьківщина і патріотизм - порожній звук?
"Ми не повинні воювати, бо нам не дали цього і цього..."
Ми вже забули, як ми взагалі без нічого боролися з внутрішньою кримінальною окупацією? І ПЕРЕМОГЛИ! Може потрібно було тоді скаржитися і знаходити причини не БОРОТИСЯ?
Ми повинні ЗАХИЩАТИ СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ, навіть якщо прийдеться одночасно воювати і з зовнішнім ворогом, і власним урядом! Інакше ми будемо не НАЦІЄЮ, а - лайном!
Не час кричати "Make love, not war". Взагалі будь-які заклики до пацифізму, не говорячи вже про заклики до ухиляння від прямого громадянського обв'язку - неприпустимі, злочинні.
Чи ми вже забули, що таке ВОЇН, і що таке ЛИЦАР? Чи, може, для вас просто немає що забувати?

ПРИПИНІТЬ АНТИДЕРЖАВНУ ПРОПАГАНДУ !!!

Додати новий коментар