Європа

Війна цивілізацій

Це - війна. Війна не лише України з російською імперію, а війна цивілізацій. Війна європейської моделі суспільства, де вищою цінністю є людина, з візантійсько-азійською ідеологією, ідеологією рабства, ідеологією релігійного та морального диктату.
...

Відбулось!

Українці створили героїчний епос Об’єднаної Європи. Звичайно, що об’єднана Європа творилась десятиліттями і європейські нації йшли до неї довгим та тернистим шляхом. Та ще ні одна нація не входила у Об'єднану Європу прямо з вогню битви за свободу та права людини, під овації інших народів. І вже точно, ні одна нація не робила революцію, практично повністю позбавлену ознак дикого бунту.

Євродинамо

Недавній крутий розворот традиційно орієнтованого на "дружбу" з Росією кодла Януковича до "ізбушкі задам, а к Європє пєредам" стрепенув усю країну не на жарт. Такого маневру не чекав ні, переважно, проросійський Схід, ні проєвропейський Захід. Прихильники підписання Асоціації з ЄС вже майже почали святкувати перемогу, противники, як в Україні так і в Росії - плювалися отрутою з сторінок газет та телеекранів, лякаючи нас, переважно, гоміками, газом та ринками збуту. Пояснень такої зміни курсу теж було немало: від "пацанов н#^@%лі і ані абідєлісь на Рассію" і до гіпотез про бізнесові інтереси "сім'ї".

Підписатися на RSS - Європа