вибори

Вибори 2015

Коли бачиш на білбордах та сітібоксах політичну рекламу деяких партій, що висувають своїх кандидатів до місцевих рад, ненароком виникає питання, чи це дійсно вибори депутатів міської та обласної ради?
...

Не пробачай!

Розмірковуючи над причинами домінування у законодавчих та виконавчих органах осіб з незадовільним моральним та інтелектуальним рівнем, ...

ВО "Свобода" має подякувати Ірині Сех за таку "велику" кількість голосів

Не можу сказати за всю Україну, але у Львові та області ВО "Свобода" завдячує такими "значними" здобутками на цих виборах першочергово І.Сех та її "вольовій" позиції головного "гальма революції" у Львівській області минулої зими, її непереборному бажанні посидіти на двох стільцях та все підпорядкувати собі.

Схоже, що потрібно ще років зі 100...

Дивлюсь на попередні результати по мажоритарці: знову будемо мати ВР, що буде, у значній мірі, складатися з екс-ригів, капіталістів, популістів, локалізованих жиріновських і нео-комсомольців.
Схоже, що потрібно ще років зі 100...

Політичне г&@но

Чому мені гидко від цих виборів? Бо нова генерація виявилась настільки незрілою, що не спромоглася послати до ср$&и старих скомпрометованих партійних політиків-імпотентів і піти на вибори самостійною силою, а лягла під них, погодившись стати елементами їх PR. А старі парт-формування обіс$&лися настільки, що не здатні більш ні на що, окрім як присвоювати собі чужі заслуги та прикривати свої поюзані дупи обличчями цієї незрілої генерації. Про більшість мажоритарщиків, що йдуть у різних сумнівних блоках, навіть не змінивши партійної прописки, навіть думати гидко.

Сторінки

Підписатися на RSS - вибори